0
Twój koszyk

Home

#skupienie

all we have is now

szop alfa

na orbicie

Twojego

nadgarstka

Odkrywaj swoje NOWe ja z kolekcją
portugalskiego korka i kawałków kokosa,
z których ręcznie tworzę bransoletki
w Krakowie przy ulicy Kapucyńskiej.

First image

Second image

Third image

Fourth image

CHWILE CHWILE CHWILE

Spokój Spokój Spokój

RADOŚĆ RADOŚĆ RADOŚĆ

ZACHWYT ZACHWYT ZACHWYT


Nazywam się Kacper Chmiel i lubię zachwycać się życiem. Jako osoba z ADHD w tle powroty do uważności to codzienna przeprawa przez knieje i lasy umysłu. Bransoletka NOW podtrzymuje lekki ton oraz sprawy w bryzie teraźniejszości.


więcej

internety

#tuiteraz

internety


Facebook


Tiktok


Youtube


Envelope

skl

EP

pytania

i odpowiedzi…

Kokos

Kokos niesie ze sobą niepowtarzalny, plażowy vibe. Zacznijmy od wyszczotkowania skorupy, która następnie trafia pod laser, aby wyciąć prostokąty o proporcji złotego podziału (1:1.61). Po dokonaniu selekcji najlepszych kawałków, zanurzam je w kotle z olejem kokosowym, aby na zawsze uwidocznić ich naturalną fakturę i tropikalną kolorystykę.

Portugalski korek

Produkcja korka w Portugalii jest ważną częścią gospodarki tego kraju, zapewniając znaczące zatrudnienie i dochody. Jest to również istotny element dziedzictwa kulturowego i ekologicznego Portugalii, ponieważ proces pozyskiwania korka jest tradycyjnym rzemiosłem, a plantacje dębów korkowych pełnią funkcje ekosystemowe.

Zamówienia Personalizowane

Masz swój unikalny koncept na wykucie go w kokosie? Marzy Ci się jakiś szczególny kolor? Może to być wyjątkowy wzór, motyw związany z Twoją pasją lub sentymentem do konkretnego miejsca. Mogę dodać na bransoletce imię, datę ważnego wydarzenia lub krótką dedykację, aby uczynić ją jeszcze bardziej osobistą i wyjątkową.

Wysyłka i zwroty

Twoja bransoletka dotrze do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych dzięki InPost. Masz 14 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę produktu, aby upewnić się, że jesteś zadowolona/ny ze swojego zakupu. 

Opakowanie

Uśmiech na Twojej twarzy, to uśmiech na mojej twarzy. O prezentowe opakowanie możesz spać spokojnie, a otwieranie to sama przyjemność!

kontakt

…na łączach

Adres

Kraków, Kapucyńska 7 <3

telefon

+48 536 463 305

Email

hello@example.com

instagram

@kacpchmiel